IdeaPad Slim 5i (16" Intel) - Luna Grey, NB IP Slim 5 16IRH10R CORE7 16G 512G 11H
Home
209°C
(as of May 14, 2026, 2:47 PM ET)
0
2h
@
lenovo.com
Lenovo CA thinkpad
Check it Out
Share
🕒 Latest
🔥 Hottest in 6h
🔥 12h
🔥 24h
🔥 Hottest Deals in 12 hours
0
502°C
<b>Vigoro</b> 1 Cubic Yard Crushed Stone (0-19 mm / 0 - 3/4-inch) - Bulk Bag Delivered
6h
@
homedepot.ca
447°C
INIU Power Bank, Smallest Portable Charger 10000mAh, 45W $20.14
(as of May 14, 2026, 7:45 AM ET)
9h
amazon.ca
rfd all
364°C
(as of May 14, 2026, 5:30 AM ET)
11h
costco.ca
Costco.ca Deals
362°C
9h
ca.ecoflow.com
rfd all
303°C
(as of May 14, 2026, 2:46 PM ET)
2h
mint.ca
Mint.ca New Release
270°C
instax mini SE Instant Camera Bundle fujifilm
8h
walmart.ca
260°C
Doors Open Toronto 2026 - CN Tower Behind the Scenes Tour (May 23-24, Registration starts May 19)
5h
eventbrite.ca
256°C
[Targeted] Earn 4.50% promotional interest on New Deposits in your eligible TD Savings Account
4h
td.com
244°C
Sunderfolk + The Telltale Batman Shadows Edition - FREE until May 21st @ 11am EST
5h
store.epicgames.com
243°C
3h
costco.ca
Costco.ca Deals
229°C
mint.ca
Mint.ca New Release
225°C
amazon.ca
224°C
Extra 20% off everything (30 ~ 60% off)
outlet.arcteryx.com
+1
218°C
RELLECIGA Women's Bandeau Ruched Tankini Top Swimsuits
+1
7h
Amazon.ca DOD Sports
216°C
8h
Amazon.ca DOD Auto
214°C
canadacomputers.com
reddit bapcsalescanada
212°C
209°C
lenovo.com
Lenovo CA thinkpad
206°C
Ninja Foodi 10-in-1 XL Pro Air Fry Oven - Stainless Steel
3h
staples.ca
Staples top drops
200°C
6h
reddit shopcanada
Check out more deals...
🕒 Latest
🔥 Hottest in 6h
🔥 12h
🔥 24h
lavahotdeals may earn a commission from purchases via our links.
🏷️ Popular Tags
Price Errors
Clearances
Freebies
Flash Sales
Coupons
BOGO
Top Stores and Brands
amazonoffercode.com
ca.ecoflow.com
2
ca.anycubic.com
3
bostonpizza.com
4
6ixburgers.com
5
canadacomputers.com
6
7
bestbuy.ca
8
a.co
9
avionrewards.com
🔥 Hottest Deals in 24 hours
646°C
14h
572°C
22h
502°C
homedepot.ca
447°C
375°C
<b>CAMO</b> Marksman Pro Tool
18h
364°C
11h
362°C
303°C
290°C
Steam Controller 2 Reservations are open
23h
store.steampowered.com
reddit bapcsalescanada
277°C